0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

NANOPROTECH GNP Glass & Mirrors Cleaner

OEM: 502212

10,13 €

NANOPROTECH GNP Glass & Mirrors Cleaner je použiteľný aj pre nasledujúce značky a modely:

ModelTypŠpecifikácia

Detaily

V poriadku niekoľkých sekúnd vyčistí špinavé a umazané autosklo. Pri stieranie nezanecháva šmuhy. Vďaka svojmu zloženiu prípravok vzlína pod vrstvu špiny a formuje na povrchu skla neviditeľnú ochrannú vrstvu. Ochrana odpudzuje vodu, poskytuje sklu dlhotrvajúci lesk a obmedzuje jeho špinenie. Znateľne urýchľuje a spríjemňuje ručné umývanie skiel. Prípravok chemicky nezapácha, naopak sme pre neho zvolili osviežujúcu vôňu. Pre maximálnu ošetrenie skiel zvonku doporučujeme po vyčistení prípravkom následne aplikovať dlhodobú ochranu Super Nano Antirain.

  • Odpudzuje vodu a nečistotyNejedná sa o obyčajný čistič na sklo. Prípravok funguje na báze nanotechnológie, ako ostatné produkty GNP. Vďaka tomu aj obyčajným vyčistením skla povrchu poskytnete dočasné hydrofóbne vlastnosti. Najlepší efekt dosiahnete v kombinácii s prípravkami Super Nano Antirain, kedy Glass & Mirrors Cleaner použijete pred prvým ošetrením skla, a zároveň jeho pomocou môžete efekt obnovovať a predlžovať!
  • Jednoduché použitie, rýchle výsledkyBalenie priamo obsahuje Mikrovlákenné utierku na sklo. Sada teda obsahuje presne to, čo potrebujete pre jednoduché a rýchle docielenie perfektnej čistoty a priezračnosti autoskiel. Opakované používanie navyše citeľne vylepšuje základnú ochrannú vrstvu, ktorú prípravok vytvára pri rozleštenie!
  • Šetrné zloženie - vhodné pre interiérVďaka svojmu zloženiu je prípravok vhodný pre čistenie autoskiel nielen z exteriéru, ale aj v interiéri. Čistič nenarušuje gumu, plasty, kožu, látky, ani iné materiály. Nemusíte sa teda báť, že jeho používaním vo vnútri vozidla hrozí poškodenie palubnej dosky, obloženie dverí, sedačiek, apod.